Tomasz Narkun pokazuje formę przed KSW 46

przez Gala

Tomasz Narkun (MMA 15-2) zaczął treningi do grudniowej walki z Mamedem Chalidowem (34-5-2) na gali KSW 46 w Gliwicach. Mistrz wagi półciężkiej pokazał swoją szybkość na tarczach z trenerem od boksu.

„Żyrafa” już niedługo stanie w Gliwicach przed drugą szansą wygranej z Chalidowem. legendą Konfrontacji Sztuk Walki. Narkun w pierwszej walce, 3 marca w Łodzi, po twardej boju poddał w III rundzie Mameda Chalidowa i przerwał jego ośmioletnią passę zwycięstw w KSW.
Zawodnik Szczecińskich Berserkerów w swoich pojedynkach specjalizuje się przede wszystkim w walce na chwyty. 28-latek posiada czarny pas w brazylijskim jiu jitsu i uchodzi za jednego z najlepszych specjalistów w tej dyscyplinie w Europie.

Od dłuższego czasu Tomasz Narkun jednak równie dobrze co w parterze, spisuje się w stójce, o czym świadczą trzy efektowne nokauty w KSW. Przed drugim pojedynkiem z Chalidowem podopieczny trenera Piotra Bagińskiego koncentruje się nad poprawą elementów bokserskich, aby również w tym elemencie być groźnym dla swojego rywala. W pierwszej walce zaliczył bowiem dwa nokdauny z rąk byłego mistrza wagi średniej.