KSW 47 De Fries vs Narkun

przez Gala

KSW 47 De Fries vs Narkun – Mistrz wagi półciężkiej KSW też doskonały zawodnik, który wziął w KSW legendarnego Mameda Khalidova, Tomasz Narkun (16-2, 3 KO, 12 Sub) zmierzy się z mistrzem królewskiej kategorii wagowej, Philem de Friesem (16-6, 2 KO, 12 Sub) już 23 marca na KSW 47 w Jednostek. Stawką etapu w Atlas Arenie będzie tytuł dywizji ciężkiej.

KSW 47 Bilety

Bilety na KSW 47 są publiczne na eBilet.pl.

Najdłużej panujący mistrz KSW skorzystałbyś już siedem starć z rodzaju, a w ostatecznych dwóch pokonał najlepszego naszego zawodnika. W sprawy mieszanych sztuk walki, Mameda Khalidova. Tomasz Narkun jest nie tylko efektywny, ale dodatkowo efektowny. „Żyrafa” znokautował lub poddał 15 dotychczasowych rywali. Wirtuoz parteru w miejscowej karierze odklepał Karola Celińskiego, Marcina Wójcika i wspomnianego wcześniej olsztynianina. W aktualnych latach okazał również, że należy bać się energie jego ciosu, o czym przekonali się Goran Reljić, Cassio Barbosa i Rameau Thierry Sokoudjou. Stający na tronie dywizji półciężkiej od KSW 32: Road to Wembley zawodnik ze Stargardu. W rekordzie liczy i dwanaście pokonanych w ważnej rundzie.

KSW 47 De Friesem vs Narkun

Phil de Fries w 2017 roku złapał wiatr w żagle a z pozostałej chwili nie przegrał żadnego z czterech starć, do jakich występował. Dzięki dwóm wygranym z miłymi rywalami poza KSW, Anglik dostał szansę gry o teren największej maszyny MMA w Europie. Na KSW 43 mieszkaniec Sunderlandu stanął naprzeciw faworyzowanego Michała Andryszaka i wygrał Polaka szybko w części pierwszej rundy. Świetny grappler w bieżącym starciu jak ważny zagraniczny mistrz KSW miał możliwość bronić terminu na naturalnej ziemi. Na KSW 45: The Return to Wembley 32-latek skrzyżował rękawice z ubiegłym wieloletnim czempionem Karolem Bedorfem. Ostatecznie zdominował Berserkera, i następny poddał sposobem na rękę pod koniec kolejnej wersje. Stanowiła więc teraz 12 zdobyta przez dźwignię lub duszenie w promocji Anglika.

KSW 47 Karta walk

Na KSW 47 dojdzie dodatkowo do starcia dwóch potężnych sił. Naprzeciw siebie staną najsurowszy zatrudniony na Gospodarki, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w budowaniu ciężarów, Szymon Kołecki. Kto wygra w walce gladiatorów? KSW 47 De Fries vs Narkun! W następnej z pierwszych walk wieczoru dojdzie do hitowego starcia pomiędzy byłymi mistrzami wagi półśredniej. Borysem Mańkowskim i Dricusem du Plessis. Przed polską publicznością wystąpią też po raz drugi Karolina Owczarz oraz Bartłomiej Kopera.