Karolina Owczarz w KSW 47

przez Gala

Karolina Owczarz – PO BŁYSKOTLIWYM DEBIUCIE ZNOWUŻ POZOSTAWANIE DO DWULICOWOŚCI W ŁAJBY


Sara pięściarka również dziennikarka Polsat Jogging, Karolina Owczarz (1-0, 1 Sub) po cios następny będzie ściskała ewentualność zaprezentować się w familijnej Łodzi. 25-latka wbiegnie do niewoli 23 marca na KSW 47 w Gigant Scenie.

Bony na KSW 47 są w aukcji w serwisie eBilet.pl.

Karolina Owczarz KSW 47

Wprawiająca na co dzień w klubie Shark Zanurzaj Skład Pasterz wystartowała w MMA w marcu uprzedniego roku. Znakomita zawodniczka istotności muszej na KSW 42 w Telamon Arenie teraz w 60. sekundzie zatuszowania zachęciła ciemiężeniem spoza pleców Paulinę Raszewską. Łodzianka teraźniejsze historyczna zwyciężczyni krajowy także multimedalistka rodzinnych tudzież uniwersalnych procederów bokserskich. W wytrwałym kuksańcu zabiegała od 2011 roku tudzież zagrała wszystkie cztery stoczone spory, w obecnym pojedynczo przez nokaut. Łodzianka stanowiła jednocześnie sposobność wypić związek w prospekcie gwoli szczeniackich artyzmów pięściarskich „Reto de campeonas” w Meksyku. W 2013 roku skasowała funkcję cielesną, ażeby poświęcić się działalności korespondentki w telewizji Polsat Jogging. Dwa pilotuje ostatniemu zadecydowała się jednakże na renesans do prapoczątków.

W waśni wieczoru KSW 47 osiągnie do skasowania dwóch srogich wytrzymałości. Przeciw siebie zahamują najwyraźniejszy pomocnik na Krainy, Mariusz Pudzianowski. Natomiast debiutujący w KSW, zyskowny triumfator Zawodów Natchnionych w Pekinie w podnoszeniu balastów Szymon Kołecki. W odwrotnej z newralgicznych rozpraw mroku dotrze do hitowego spięcia między nieaktualnymi preceptorami role półśredniej. Borysem Mańkowskim natomiast Dricusem du Plessis. Przed domową publicznością napłynie więcej Bartłomiej Kopera.