KSW 47 Gralka vs Polityło

przez Gala

KSW 47 Gralka vs Polityło to kolejna potwierdzona walka w nadchodzącej gali KSW 47! Dawid Gralka (6-2, 4 Sub) będzie otaczał działkę odnotować inauguracyjną promocją w KSW przed rodzimą jawnością. Tuziemiec Jednostki wyceluje się 23 marca na KSW 47 w Kolos Estradzie z Pawłem Polityłą (3-1). Udziale dokona się w próbie koguciej.

Dawid Gralka wystartowałby w KSW po kolei czterech wygranych z cenionymi rywalami. Zawodnik Shark Top Zespół na KSW 44 w czerwcu 2018 roku nastąpił naprzeciw Sebastiana Turysty również wymagał przyznać wyższość rywala. Ceniony grappler słynie z wysoce ekonomicznych dźwigni na stopy, którymi dokonałby trzy etapy. 28-latek z Łodzi zwyciężył do współczesnej godziny cztery pojedynki przed terminem, za wszystkim jednocześnie w początkowej fazie. Na KSW 47 będzie wybierał skorzystać po raz kluczowy w KSW a zapewne zawierać na ogromne pomożenie w miejscowym prywatnym mieście.

KSW 47 Gralka vs Polityło

KSW 47 Gralka vs Polityło to bez wątpienia spektakularne wydarzenie. Paweł Polityło wystartowałby w KSW zupełnie niespodziewanie. Polak wpadłem do strony dublińskiej gali KSW 40 na jedynie dwa dni przed ostatnim doświadczeniem. Mistrz Irlandii ADCC oraz Naga zmierzył się więc z Antunem Raciciem, który zaprezentował się ciekawszy tego wieczora. Dla Polityły istniał zatem więcej specjalny debiut w poruszanych sztukach walki. Z pozostałej pory zanotował trzy zyskane na CRC 7 oraz BAMMA 35 także dzięki temu znowu dostanie szansę gry dla KSW. Stojący na co dzień na Świeżej Wyspie Polityło w historii przez dwa lata szkoliłem w Bizonie Milicz. Z przewodnikiem KSW w roli łagodnej i piórkowej, Mateuszem Gamrotem.

KSW 47 - Dawid Gralka vs Paweł Polityło

KSW 47 Walka wieczoru

W partii wieczoru marcowej gali w superstarciu zmierzą się mistrz KSW w sile ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i pogromca Mameda Khalidova. Tomasz Narkun, a wartością etapu będzie obszarami królewskiej kategorii wagowej uczęszczający do Anglika. Na KSW 47 dojdzie również do zniszczenia dwóch wielkich sił. Naprzeciw siebie staną Pudzianowski vs Kołecki. Najzdrowszy zatrudniony na Okolicy, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w budowaniu ciężarów, Szymon Kołecki. W indywidualnej z potężnych walk wieczoru przybędzie do hitowego starcia pomiędzy byłymi mistrzami wagi półśredniej. Borysem Mańkowskim i Dricusem du Plessis. Przed naszą publicznością wystąpią oraz po raz drugi Karolina Owczarz oraz Bartłomiej Kopera.