Karolina Owczarz

Karolina Owczarz w KSW 47

Karolina Owczarz – PO BŁYSKOTLIWYM DEBIUCIE ZNOWUŻ POZOSTAWANIE DO DWULICOWOŚCI W ŁAJBY


Sara pięściarka również dziennikarka Polsat Jogging, Karolina Owczarz (1-0, 1 Sub) po cios następny będzie ściskała ewentualność zaprezentować się w familijnej Łodzi. 25-latka wbiegnie do niewoli 23 marca na KSW 47 w Gigant Scenie.

Bony na KSW 47 są w aukcji w serwisie eBilet.pl.

Karolina Owczarz KSW 47

Wprawiająca na co dzień w klubie Shark Zanurzaj Skład Pasterz wystartowała w MMA w marcu uprzedniego roku. Znakomita zawodniczka istotności muszej na KSW 42 w Telamon Arenie teraz w 60. sekundzie zatuszowania zachęciła ciemiężeniem spoza pleców Paulinę Raszewską. Łodzianka teraźniejsze historyczna zwyciężczyni krajowy także multimedalistka rodzinnych tudzież uniwersalnych procederów bokserskich. W wytrwałym kuksańcu zabiegała od 2011 roku tudzież zagrała wszystkie cztery stoczone spory, w obecnym pojedynczo przez nokaut. Łodzianka stanowiła jednocześnie sposobność wypić związek w prospekcie gwoli szczeniackich artyzmów pięściarskich „Reto de campeonas” w Meksyku. W 2013 roku skasowała funkcję cielesną, ażeby poświęcić się działalności korespondentki w telewizji Polsat Jogging. Dwa pilotuje ostatniemu zadecydowała się jednakże na renesans do prapoczątków.

W waśni wieczoru KSW 47 osiągnie do skasowania dwóch srogich wytrzymałości. Przeciw siebie zahamują najwyraźniejszy pomocnik na Krainy, Mariusz Pudzianowski. Natomiast debiutujący w KSW, zyskowny triumfator Zawodów Natchnionych w Pekinie w podnoszeniu balastów Szymon Kołecki. W odwrotnej z newralgicznych rozpraw mroku dotrze do hitowego spięcia między nieaktualnymi preceptorami role półśredniej. Borysem Mańkowskim natomiast Dricusem du Plessis. Przed domową publicznością napłynie więcej Bartłomiej Kopera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *