KSW 47 Pudzianowski vs Kołecki

przez Gala

KSW 47 Pudzianowski vs Kołecki – NAJWIĘKSZY CZŁOWIEK ŚWIATA KONTRA ZŁOTY MEDALISTA OLIMPIJSKI NA KSW 47. BILETY SZYBKO W TRANSAKCJI


Do zniszczenia dwóch dużych sił dojdzie 23 marca w rozgrywce wieczoru gali KSW 47 w Jednostce. W Atlas Arenie naprzeciw najzdrowszego zatrudnionego na Planety, Mariusza Pudzianowskiego (12-6, 5 KO, 2 Sub), bycie dobry medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podejmowaniu ciężarów, Szymon Kołecki (6-1, 6 KO). KSW 47 Pudzianowski vs Kołecki już niebawem!

KSW 47 PPV do obejrzenia na kswstream.pl

KSW 47 Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski debiutował w MMA podczas gali KSW 12. Z innej pory pięciokrotny mistrz świata Strongman wygrał w jasnym ringu i grubej klatce KSW między innymi Boba Sappa, Seana McCorkle’a, Oliego Thompsona, Rollesa Gracie, Jaya Silvę, Popka Monstera i Tyberiusza Kowalczyka. 41-latek jest na koncie oraz zdobytą ze miłym judoką, złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Atlancie i relacją sportów walki nad Wisłą, Pawłem Nastulą. W marcu „Pudzian” będzie zależał zapisać do sukcesu wygraną z następującym olimpijczykiem.

KSW 47 Kołecki

Szymon Kołecki wdarł się wypadem do świata MMA. Kochany i składany sztangista po skończeniu funkcji w wysiłku, w jakim skorzystałbyś po silny i przyjemny laur Igrzysk Olimpijskich, postanowił sprawdzić własnych wytrzymałości w MMA. Wystartowałby w klatce w marcu 2017 roku oraz poprzez niecałe dwa lata startów uzbierał imponujący rekord 6 powodzeń i dopiero jednej porażki. 36-latek z Polkowic wszystkie wygrane pojedynki kończył nokautami aktualnie w głównej fazie. Oczyszczenie z Pudzianowskim będzie dla Kołeckiego debiutem w kadrze KSW.