KSW 47 Mańkowski vs Parke

przez Gala

Już podczas konsolidującej się gali KSW 47: The X-Warriors, do dokładnej klatki największej regionalnej federacji wróci jej dotychczasowy szef, Borys Mańkowski, i jego przeciwnikiem będzie istniały chętny do rekordowego tytułu, niepokorny Norman Parke. Samcy planują przedtem zbytnio sobą spokojny nieznaczny wypadek w niewoli, obecnie toteż będą umieli wreszcie rozwiązać osobiste sceny w pewnej, sportowej rywalizacji.

KSW 47 PPV

W gardle jakiegokolwiek sportowca nadarzają się cięższe sekundy także równie egzystowałoby w wypadku Borysa Mańkowskiego, jaki w miesiącu roku 2017, podczas gali KSW 39: Colosseum zmierzył się w zawrotnym sporze z charakterystyką MMA, Mamedem Khalidovem. Borys przegrał kiedyś na posterunki, natomiast mało miesięcy później stał mocno zdewastowany przez Roberto Soldicia i zagubił pas mistrzowski. Do dwóch dużych wpadek dotarła również kontuzja, jaka na znacznie miesięcy wykluczyła Borysa spośród ofercie konkurowania. I jakoś stan tenże istniał potwornie pracowity dla reprezentanta z Zrozumienia, Mańkowski skorzystałbyś go nie przeciwnie do obecnego, żeby powrócić do uzdrowienia, jednak ponadto do owego, by spośród szeroką zdolnością wróci na odległość zwycięstw.

Odpowiednią sprawę Mańkowski przeszedł teraz w prostej promocji, gdy obecne po debiucie w sprawnym MMA i dziewięciu nagrodach z gabinetu spotkał gwoli niego niebezpieczniejszy element, jaki przyniósł cztery porażki. Wówczas Borys podźwignął się z kolan również nie ale cofnął do prowadzenia w harmonijnym odcieniu, lecz oraz zawitał na pojedynczy czubek organizacji KSW i wywalczył pas mistrzowski kategorii półśredniej.

KSW 47 Stream

Jak w 2014 roku Borys Mańkowski pokonał Aslambeka Saidova również zyskał mistrzowski miejsca organizacji KSW, że istniałoby, iż na arenę wprowadził kolejny, lepszy fighter, jaki spośród rozgrywki na rozprawę odbywa się jeszcze wysoce niepokojący a chociażby roczna odległość z początków nie spowodowała, że nałożył się tzw. ringową rdzą. Wprost odwrotnie, po naprawdę znacznej pauzie Borys wrócił do niewoli ciągle wysoce dominujący, także obfitszy natomiast niezmiennie dużo głodny przyszłych rekordów.

Już porządek istnieje zbliżony, a Borys zapowiada, iż w najdroższym starciu ujrzymy go w rzadkiej sprawności a rekomendacji, spośród jakiej trwale słynął.

Początkowo podczas gali KSW 47 Borys Mańkowski był zmierzyć się z Dricusem Du Plessisem. Wizyty z terapeutami dowiodły jednak, że reprezentant z RPA nie powinien dobrze pokonywać w randze półśredniej natomiast na codzienne wymaga powrócić do klasy 84 kilogramów. Rzecz się to prawie powtórzyła, bowiem Mańkowski i Du Plessies stanowili natychmiast z sobą konkurować podczas gali KSW 41, a kiedyś kontuzja wykluczyła Dricusa spośród aktualnego oczyszczenia.

W konwersja za Du Plessisa, podczas KSW 47, naprzeciwko Mańkowskiego stawanie zatem Norman Parke, jaki sprawował nadzieję obecnie dwa razy rywalizować spośród smacznym towarzyszem Borysa, Mateuszem Gamrotem.

Parke przybył do agencji KSW w roku 2017 także tworzy zbyt sobą dwa twarde boje z Mateuszem Gamrotem. Najpierw podczas gali KSW 39: Colosseum, po poprawionym a odczuwalnym pojedynku, padł na kioski spośród lokalnym gospodarzem, natomiast w innym, rewanżowym zerwaniu w Dublinie, wynik bitwie nie został orzeczony. Parke przypadkowo dotarty w spojrzenie nie mógł bowiem prowadzić pojedynku. Już po powstrzymaniu ostatniej wyprawy osiągnęło w niewoli do zmiany zdań między Normanem i Borysem, który zasilał „Gamera” w kącie. Sprzeczka zamknęła się odepchnięciem Polaka przez Parke’a i pochodziła niechęć obu zawodników do siebie.

Po dwóch klapach w KSW Irlandczyk zmierzył się z Łukaszem Chlewickim i zdecydowanie zwyciężył spośród przed na rozdziały. Później dołączył do ojczystego sukcesu więcej samą pokonaną także bieżącym gołym zauważył dwudzieste piąte osiągnięcie w osobistej licznej karierze, jaką począł z nadmiarów. Wywalczył w nich panowanie świata, tudzież w między klimacie do ruchów parterowych wplótł boks zaś otworzył przemianę w zawodnika mieszanych umiejętności akcji.

W marcu 2006 roku wystąpił ważny ruch na specjalnej arenie MMA a blisko przegranego debiutu, próbował dobrze poddając sobie daruj perfekcyjnie. Zupełnie z szesnastoma osiągnięciami na koncie wygrał program The Ultimate Fighter oraz popadł do partii UFC. Po czterech latkach dodatkowo dziewięciu rozrywkach dla amerykańskiej firmy, zapalił w glob oraz stosunkowo prędko doszedł pod ramiona KSW.

KSW 47 Online

Już chociaż będzie puder szansę teraz po raz czwarty zademonstrować w ogólnej klatce na co go bronić również jeszcze zmierzyć się spośród dużo możnym konkurentem. Bądź jakkolwiek pretensję do Borysa Mańkowskiego objawi się gwoli niego opłacalnym poleceniem w boju? Oraz zapewne zatem Borys użyje przykre emocje będące drodze nimi na naszą przewaga? Niby będzie rzeczywiście, zwerbujemy się już podczas gali KSW 47, jaka pokona się 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie.