Karta walk w KSW 46 prawie w komplecie! Ostatnia niewiadoma

przez Gala

W karcie walk gali KSW 46 w Gliwicach została jedynie jedna niewiadoma. 8 z 9 walk zostało już zakontraktowanych. Plotki głoszą, że 1 grudnia do arenę polskiej federacji może wrócić były mistrz Borys Mańkowski.

„Diabeł Tasmański” jak nazywają Mańkowskiego przebywa obecnie w USA na Florydzie, gdzie w bardzo cenionym klubie American Top Team trenuje m.in. z Salimem Touahrim, Mateuszem Gamrotem czy Joanną Jędrzejczyk. Mańkowski po raz ostatni w KSW walczył w grudniu 2017 roku i na KSW 41 po przegranej walce stracił pas mistrza wagi półśredniej na rzecz Roberto Soldicia.

Borys Mańkowski - KSW

Od czasu przegraj walki z Katowicach „diabła” dotykały kontuzje, ale w ostatnich tygodniach wrócił on do pełnych przygotowań. Bardzo możliwe, iż ostatnia niewiadoma w karcie walk KSW 46 jest przeznaczona dla niego. Powody do takiego myślenia dał kibicom współwłaściciel polskiej federacji, Maciej Kawulski, który na mediach społecznościowych (Instagramie): – Trochę już zaczyna mi brakować tego gościa w klatce. To jeden z nielicznych zawodników, którzy kreują pozytywną energię pomimo faktu, że akurat kogoś leją. Czas wracać brachu, fani tęsknią.

W walce wieczoru KSW 46 dojdzie do hitowego rewanżu pomiędzy Tomaszem Narkunem a Mamedem Chalidowem. Link do transmisji znajdziecie na naszej stronie www.kswstream.pl w dniu gali!