Karta walk KSW 46 w komplecie!

przez Gala

Znamy już wszystkich zawodników którzy zmierzą się na najbliższej gali KSW 46! Kompletna KSW 46 karta walk znajduje się na naszej stronie.  Ostatnią niewiadomą okazał się trenujący w USA Borys Mańkowski który zmierzy się z Brazylijczykiem Brucem Souto.

Karta walk KSW 46

Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO) już w najbliższej gali 1 grudnia wróci na ring KSW, aby zmierzyć się z Brucem Souto (12-3) na arenie w Gliwicach. Były mistrz wagi średniej pragnie za wszelką cenę wrócić na drogę zwycięstw po dwóch przegranych z rzędu.

„Diabeł Tasmański” swoją ostatnią walkę stoczył 23 grudnia na KSW 41 w Katowicach. Mańkowski został pokonany wtedy przed czasem w walce z Roberto Soldicem. Stracił wówczas mistrzowski tytuł KSW w wadze do 77 kg. Na poprzedniej gali, w maju, w walce głównej na PGE Narodowym musiał on także uznać wyższość Mameda Chalidowa.

Zawodnik z Poznania powróci do walki w klatce po ciężkiej kontuzji. 29-letni zawodnik do walki z Brazylijczykiem przygotowywał się m.in. w American Top Team, gdzie trenują jedni z najbardziej znanych zawodników MMA m.in. Krzysztof Jotko czy Joanna Jędrzejczyk.

Były mistrz nie jest pod wrażeniem najbliższego rywala, który wygrał sześć ostatnich walk z rzędu. W swoim wywiadzie powiedział:

Walczyłem z zawodnikami bez porażek, udawało mi się ich pokonać. Nie patrzę na passę zwycięstw. Skupiam się bardziej na tym, żeby wygrać swoją najbliższą walkę